Wnętrza · 12 stycznia 2022

Sztuczne kwiaty

Nasza hurtownia internetowa sztucznych kwiatów oraz dekoracji współpracuje z wiodącymi producentami z Dalekiego Wschodu. Ugruntowana współpraca pozwala nam na korzystny zakup i sprzedaż po zrównoważonych cenach. Asortyment jest stale uzupełniany o nowe, ekskluzywne modele sztucznych kwiatów. Odbiorcom hurtowym jesteśmy gotowi zaproponować wyjątkowe, korzystne warunki współpracy. Nasze sztuczne kwiaty to bukiety, wiązanki i wianki kupują kwiaciarnie, giełdy roślin, zakłady pogrzebowe, sklepy, organizatorzy ślubów, komunii, imprez firmowych i wielu innych.

Zalety zakupu sztucznych kwiatów i dekoracji w hurtowni internetowej

  • Dostępny obecnie asortyment sztucznych roślin to ponad 4000 sztuk w wielu opcjach kolorystycznych.
  • Kwiaty pojedyncze, kompozycje, bukiety, drzewka, rośliny doniczkowe, rośliny zielone, kwitnące, pnącza, główki kwiatowe, liście, gałązki, płatki kwiatowe.
  • Fontanny wodne, ozdoby, doniczki, kosze i akcesoria florystyczne.
  • Dekoracje świąteczne, ślubne, komunijne i wiele innych.
  • Przeglądanie asortymentu na wiele sposobów: według kategorii, sezonów, nowości, wyprzedaży, promocji, dostaw. Ceny a także stany magazynowe aktualizujemy kilka razy dziennie.
  • Wysoka jakość towarów.
  • Prosty i wygodny schemat zamawiania i kupowania towarów.
  • Szybka realizacja zamówień dzięki firmowemu systemowi klasy ERP.
  • Szybka dostawa na terenie całej Polski za pośrednictwem popularnych usług pocztowych oraz kurierskich. Przy większych zakupach bezpłatna dostawa.
  • Pomocni, uprzejmi konsultanci.

W naszej ofercie znajduje się wiele pięknych dekoracji z okazji Świąt Wielkanocnych: jajka, zajączki, kurczaki, borówki, bazie. Również zachęcamy do zakupu dekoracji ze sztucznych kwiatów na Święta Bożego Narodzenia: choinki, łańcuchy, bombki, bałwanki, mikołaje, stroiki na świeczkę. Na pewno na Święto Zmarłych przydadzą się sztuczne główki kwiatów, liście, gałązki, łodygi oraz akcesoria florystyczne.

Korzystając z serwisu internetowego można zamówić sztuczne kwiaty bez wychodzenia z domu. Wizualne zdjęcia wysokiej jakości opisy tekstowe dają pełny obraz produktu, pozwalają dokonać właściwego wyboru. Przyjazny, kompetentny personel udzieli wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące charakterystyki produktu, szczegółów płatności i dostawy.

Korzystne zakupy sztucznych kwiatów

Sztuczne kwiaty

Możliwość uzyskania kompleksowych porad od naszych specjalistów zostały już docenione przez wielu naszych klientów. W kategorii sztuczne kwiaty przedstawiamy piękne zielone i kwitnące rośliny, które dzięki różnorodności opcji nadają się na każde wydarzenie życiowe. W tej kategorii uda się znaleźć bukiety do florystyki i dekoracji, które są w 100% zgodne ze wszystkimi życzeniami. Jeśli klientów interesuje sprawdzona jakość w rozsądnej cenie, połączona z szerokim asortymentem i szybką dostawą, to dobrze trafili!

Sztuczne pojedyncze kwiaty i gałązki

Sztuczne kwiaty i gałązki wykonane są z najwyższej jakości materiałów o różnej strukturze. Modele prezentowane w naszej hurtowni internetowej zostały opracowane przez mistrzów swojego rzemiosła i dokładnie oddają charakterystyczne cechy danej rośliny. Róże, tulipany, lilie, bzy, hortensje, stokrotki, orchidee, chryzantemy i wiele innych można odróżnić od prawdziwych tylko z bliska przy uważnym przyjrzeniu się. Materiał pozwala nadać gotowym modelom sztucznych roślin kolory rzadkich odmian. Katalog zawiera gałązki i pojedyncze kwiaty popularnych gatunków w różnych wariantach wzorniczych. Prasowane kwiaty i zebrane kwiatostany zaliczono do kategorii główki kwiatowe.

Tylko u nas można znaleźć niesamowicie realistyczne pąki na każdy gust i budżet. Główki kwiatowe są używane wszędzie: w produkcji biżuterii i akcesoriów, dekorowaniu elementów wnętrz, pokojach, tworzeniu niepowtarzalnych kompozycji. Za pomocą dekoracji projektant będzie mógł osiągnąć zrównoważoną kompozycję, wyeksponować piękne chwile lub zrobić korzystny akcent na to, co najważniejsze.

Współpraca z profesjonalista przynosi wymierne korzyści

Gotowe bukiety sztucznych kwiatów pozwalają ozdobić pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Wykorzystywane są do oryginalnej dekoracji biur, budynków mieszkalnych, miejsc, w których odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy świąteczne. W niektórych przypadkach osoba organizująca uroczystości weselne czy komunijne nie może znaleźć dla siebie odpowiedniej kompozycji kwiatowej, która w pełni spełnia jej indywidualne wymagania. W takich sytuacjach problem rozwiązują akcesoria florystyczne – pąki, łodygi, trawy, gałązki do sztucznych kwiatów. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć swój własny i piękny bukiet.

Pracownicy naszej hurtowni internetowej są doradzają w zakresie podstaw florystyki, proponują najlepsze produkty do dekoracji pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. Dla klientów, którzy posiadają aktywne konto w naszym serwisie internetowym przygotowaliśmy korzystne rabaty, których udzielamy od wszystkich zakupów. Często organizujemy wyprzedaże na nasze towary, warto śledzić takie wydarzenia, aby taniej kupić sztuczne kwiaty wysokiej jakości.