Uroda · 28 lipca 2021

TOP 5 Frezarek do paznokci

Nie masz czasu na wizytę w salonie kosmetycznym? Wykonujesz pedicure i manicure w zaciszu swojego domu? Idź krok dalej i wyposaż się we frezarkę do paznokci. To urządzenie, które spowoduje, iż Twoje paznokcie będą wyglądały jak po zabiegu wykonanym w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Dzięki frezarce wymodelujesz płytkę paznokcia, usuniesz skórki oraz profesjonalnie wykonasz manicure i pedicure. Na rynku dostępnych wiele urządzeń tego typu. Jak dobrze wybrać? Zapraszamy do lektury naszego rankingu TOP 5 Frezarek do paznokci.

Neomail 65W

Urządzenie to wyposażone jest w pedał nożny oraz uchwyt ułatwiający trzymanie. To zdecydowanie poprawi komfort podczas wykonywania zabiegu. Dzięki temu urządzenie przypadnie do gustu nawet początkującym stylistkom. Pedał ułatwi regulację prędkości obrotowej frezu bez konieczności przerywania zabiegu. Dodatkowo urządzenie posiada również regulator ręczny w postaci pokrętła, którym również ustawisz prędkość. Omawiane urządzenie sprawdza się nie tylko przy sztucznych paznokciach, ale również i przy naturalnej płytce. W zestawie z frezarką znajdują się trzy frezy. Ich wymiana jest prosta i nie pochłania czasu. Dodatkowo otrzymujesz nakładkę ścierną oraz jeden nośnik mandrel, który ma za zadanie ułatwienie usuwania zrogowaciałego naskórka, żelu czy akrylu. Frezarka ma moc 65W. Frez obraca się z maksymalną prędkością 3500 obrotów na minutę. Dzięki niemu szybciej przygotujesz płytkę paznokcie niż przy tradycyjnym pilniku. Sprawdzi się jako pierwsze urządzenie w rękach początkującej stylistki.

Semilac Beauty Salon Diament 48W

To urządzenie do pielęgnacji paznokci posiada moc 48W. Użytkownicy doceniają to, iż usuwa ono idealnie zrogowaciałe naskórki, usuwa stare manicure oraz przygotowuje płytkę paznokcia na założenie nowego. Jednostka napędową frezarki jest wykonany w nowoczesnej technologii bezszczotkowy silnik. Jego zaletą jest brak dodatkowego hałasu podczas użytkowania. Zmiana kierunku obrotu frezu umożliwia nam panel dotykowy. Regulację prędkości umożliwia nam pedał nożny lub pokrętło. Wraz z urządzeniem otrzymujesz aż sześć nakładek o różnej gradacji. Dzięki nim wyrównasz, nadasz kształt oraz wypolerujesz swoje paznokcie. Dodatkowo przy pomocy Semilac Beauty Salon Diament 48W usuniesz martwy naskórek, tipsy, hybrydę, żel oraz akrylu żelu. Zaletą urządzenia jest prosta i szybka wymiana frezów. Frezarka nie należy do tanich pozycji w sklepie, ale ze względu na jej funkcjonalność warto rozważyć jej zakup.

Zobacz ofertę:

Sunone JD108-H

To urządzenie wyróżnia się w naszym rankingu prostotą obsługi. Urządzenie to sprawdzi się w profesjonalnym salonie kosmetycznym jak i podczas amatorskich zabiegów w zaciszu domowym. Regulacja obrotów jest płynna (maksymalnie można osiągnąć 3500 obrotów na minutę). Brak tak zwanego bicia podczas wykonywania daje możliwość dokładnego wykonania danej czynności. Głowica posiada mechanizm TWIST & LOOK co sprawia, iż założenie frezu jest szybkie i proste. Silnik napędzający to urządzenia ma aż 65 W mocy, dzięki czemu skrócisz czas zabiegu. W zestawie z urządzeniem znajdują się trzy frezy oraz kapturek z nośnikiem. Dodatkowo masz do dyspozycji ceramiczny stożek średni, dzięki czemu łatwo usuniesz tipsy, akryle czy lakiery hybrydowe bez obaw o uszkodzenie płytki paznokcia. Podczas zabiegu nie odczujesz nieprzyjemnego grzania i drgań.

Semilac 24W

usuwanie-modzeli-w-SzczecinieJest to urządzenie zapewniające wysoki komfort pracy. Dedykowana jest początkującym stylistkom paznokci. Frezarka jest niewielkich rozmiarów a wygodę pracy i brak bałaganu zapewniają Ci otwory na frezy oraz rączkę. Prędkość możesz regulować aż do 3 tysięcy obrotów na minutę. Realizowana jest ona przy pomocy pedału nożnego lub pokrętła. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest cicha pozbawiona drgań praca. Frezarkę wyposażono w silnik o mocy 24W, dzięki czemu jest bezpieczna dla osób początkujących. Wraz z frezarką w zestawie otrzymasz sześć frezów. Dzięki nim wyrównasz i nadasz odpowiedni kształt swoim paznokciom, pozbędziesz się również martwego naskórka, tipsów, hybrydy czy żelu. Wymiana frezów oraz kierunku pracy nie sprawia żadnego problemu. To idealne urządzenie na pierwszy sprzęt.

NeoNail Mini

Jest to urządzenie polecane przez fachowców do usuwania skórek i modelowania paznokci. Dzięki niej usuniesz masę żelową i hybrydę. Jej niewątpliwą zaletą są niewielkie wymiary oraz ergonomiczny kształt, dzięki czemu łatwo trzyma się ją w dłoni. Zasilanie frezarki realizowane jest przez port USB komputera lub zasilacz USB. Urządzenie posiada trzy stopnie prędkości obrotów (maksymalnie 1500 obrotów na minutę). Posiada ona funkcję zapamiętywania ostatnio wykonywanej czynności jest zaletą tego urządzenia. Wraz z nim w zestawie otrzymasz pięć frezów, sześć nakładek ściernych i jeden nośnik mandrel. Wymiana frezów jest prosta i bardzo intuicyjna. To idealny model frezarki dla początkujących stylistek. Urządzenie to posiada szerokie możliwości, co wpływa na cenę, ale naszym zdaniem warto przemyśleć zakup NeoNail Mini.

Podsumowanie

Na rynku dostępnych jest wiele frezarek. Nasz ranking to tylko skromny zarys możliwości tych urządzeń. Mamy nadzieję, że dzięki niemu zdecydujesz się na zakup tego typu urządzenia oraz będziesz wiedziała, na co zwrócić uwagę.